ساعت کاری : 9 الی 17
  • ​​​2461 - 726 - 0921

ویکی تحلیلگر

با ما در ارتباط باشید

سوالات متداول

پرسش و پاسخ های متداول 

ممکن است بخواهید در رابطه با فعالیت ها، برنامه ها و شرایط کاری ما بیشتر بدانید

خدمات شما چه تفاوتی با سایرین دارد؟ 
تجربه برگزاری  بیش از 20 هزار نفر ساعت دوره های آموزشی و نیز ارایه خدمات مشاوره به بیش از دهها مجموعه در طی ده سال گذشته، فرصتی را به ما داد تا از نزدیک با مسایل و مشکلات کسب و کارها آشنا شویم، یادگیری مان را روز به روز توسعه دهیم، روش هایی را مبتنی بر الگوهای استاندارد و شرایط محیطی کسب و کارهای داخلی، شناسایی و پیاده سازی کنیم تا همزمان ضمن بالابردن سطح دانش نظری دانشپذیران، کارفرمایان و سازمان ها، مهارت آنها را در تحلیل و  حل مسایل ارتقا دهیم.

شرایط ثبت نام دوره های آموزشی و خدمات مشاوره به چه صورت می باشد؟
پس از اعلام تقویم دوره ها می توانید به سادگی مراحل ثبت نام را با مجریان دوره ها نمایید. دوره های آموزشی ما بصورت حضوری و مجازی برگزار می شود.
برای دریافت خدمات مشاوره نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی نظیر ایمیل یا شماره های تماس، درخواست خود را مطرح نمایید. پس از برگزاری جلسه ای با هدف شناسایی مساله کارفرما، شرح خدمات، زمان و هزینه ارائه خدمات مشاوره برای شما ارسال می شود.  در صورت تایید شرح خدمات، جلسات مشاوره با هماهنگی طرفین برگزار خواهد شد.

چقدر به کاربردی بودن مشاوره ها و آموزش های خود اهمیت می دهید؟
در دنیای امروز برخلاف گذشته، به سادگی و تنها با یک کلیک، می توان هزاران صفحه مطلب و آموزش مدیریتی را جستجو و مطالعه نمود. مساله کلیدی بیشتر ما در شرایط فعلی، درک صحیح و نحوه بکارگیری آن در فعالیت های روزمره است. خدمات مشاوره و دوره های آموزشی ما ترکیبی از شناخت موضوع و پیاده سازی آن ها در کسب و کار است. ارتقا مهارت های دانش پذیران و کارفرمایان هدف اصلی ماست.